Witamy w Home Marketing

O NAS

Home Marketing to firma, która jest odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku nieruchomości. Dostarcza skuteczne i kompleksowe rozwiązania konkretnych problemów związanych ze sprzedażą i wynajmem nieruchomości.

W obecnych czasach ogromnej i wszechobecnej konkurencji, problemy ze sprzedażą dosięgły również rynek nieruchomości. Średni czas sprzedaży mieszkania lub domu wynosi od kilku miesięcy do nawet kilku lat.

Jeśli sprzedający nie zadba o dobre przygotowanie swojej oferty to może czekać na upragnioną transakcję bardzo długo. Dodatkowo co miesiąc będzie niepotrzebnie ponosić koszty związane z posiadaniem takiej nieruchomości.

Moja firma proponuje usługi, które skrócą czas oczekiwania na nabywcę. Nieruchomość przygotowana przy naszej pomocy najczęściej sprzedaje się od kilkunastu dni do jednego miesiąca. Pracujemy zarówno nad nieruchomościami, które od dłuższego czasu nie mogą znaleźć nabywcy, jak i nad tymi, które dopiero wystawione na sprzedaż.

POMAGAMY

klientom prywatnym, którzy chcą sprzedać lub wynająć nieruchomość bezpośrednio

biurom nieruchomości, które chcą osiągać lepsze wyniki sprzedaży.

Magdalena Gaducewicz

Niezależny licencjonowany Home Stager (Stylista Transakcyjny)

Posiadam wieloletnie doświadczenie w skutecznym zarządzaniu sprzedażą i marketingiem usług.

Prywatnie wielokrotnie występowałam w roli kupującego, sprzedającego oraz wynajmującego nieruchomości.

Rozumiem problemy towarzyszące takim transakcjom. Są na nie sprawdzone i niedrogie metody, dzięki którym szybko i z zyskiem sprzedaż lub wynajmiesz każdą nieruchomość.

Home Marketing

To firma, która jest odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku nieruchomości. Home Marketing dostarcza skuteczne i kompleksowe rozwiązania konkretnych problemów związanych ze sprzedażą i wynajmem nieruchomości.

fotografia nieruchomości

Fotografia nieruchomości

Przyciągnij klienta i utrzymaj jego zainteresowanie pokazując mu atrakcyjne zdjęcia, które zachowa w pamięci i zapragnie obejrzeć nieruchomość.
Zobacz więcej
pexels-photo-280232

Wirtualny spacer

To nowoczesne narzędzie do prezentacji oferty, skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów, ponieważ bardzo szczegółowo i realistycznie pokazuje całą nieruchomość.
Zobacz więcej
pexels-photo-116366

Wideo prezentacja

To bardzo ciekawy, oryginalny i bezpieczny sposób na wyróżnienie ogłoszenia. Wielokrotnie zwiększa tzw. ruch na ofercie.
Zobacz więcej
pexels-photo-245208

Wypożyczalnia mebli

Tristique eget malesuada sed, viverra at sapien. Maecenas gravida lacus nec dolor apibus a tellus at euismod. Ut sit amet semper arcu. Proin eget ex convallis eu viverra
Zobacz więcej

Home Marketing

Średni czas sprzedaży mieszkania lub domu wynosi od kilku miesięcy do kilku lat.

Największą zaletą naszych usług jest skrócenie czasu oczekiwania na klienta.
Oferta przygotowana przy naszej pomocy najczęściej sprzedaje się od kilkunastu dni do jednego miesiąca.

Pracujemy zarówno nad nieruchomościami, które od dłuższego czasu nie mogą znaleźć nabywcy jak i nad tymi, które dopiero będą wystawione na sprzedaż lub wynajem.
Stosujemy sprawdzone i skuteczne techniki marketingowe. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom twoja transakcja będzie szybka, przyjemna i bardzo opłacalna.

0
Sprzedanych nieruchomości
0
+
Darmowych konsultacji

Zacznij z nami współpracę

TWÓJ KLUCZ DO SZYBKIEJ I ZYSKOWNEJ SPRZEDAŻY

Z NAMI WYNAJMNIESZ OD RĘKI

POKONAJ BARIERY OGRANICZAJĄCE SPRZEDAŻ TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

Bezpłatna konsultacja

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Razem postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Co mówią o nas klienci

Pozostańmy w kontakcie!

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy!

Adres

ul. Łąkowa 3
43-300 Bielsko-Biała

Godziny pracy

Pon – Pt: 09:00 – 17:00
Sob – Nd: Nieczynne

Telefon

+48 536 555 389

Email

biuro@homemarketing.com.pl